Kdy levné povinné ručení určitě nezískáte.

  1. Pokud se obrátíte na pojišťováka osobně. Myslíte, že pojišťovák bude mít k dispozici takovýto nástroj ke srovnání povinného ručení? Osobní návštěva znamená výdaje na cestování, čas, peníze na dopravu apod.. Nemyslete, že bez srovnání povinného ručení získáte výhodnou cenu. Naopak ještě navíc vám prodá pár jiných pojistek a vy se nebudete stačit divit, kolik vás ta sranda vlastně stála.
  2. Bydlete trvale v Praze a dalších velkých městech. Řidiči tam mají silnější, výkonnější a dražší auta, také se tam totiž více bourá a pojišťovny mají pro tyto řidiče dražší sazby povinného ručení.
  3. Pojistné za povinné ručení uhrazujte v měsíčních platbách. Tak budete platit až o 10 procent více za povinné ručení. Pojišťovny vám povinné ručení totiž díky tomu, že platíte takto často a po menších částkách zdraží.
  4. Pokud si koupíte více pojistek u stejné pojišťovny dostanete slevu na povinné ručení. Viz. Bod 1. Zkuste se napřed zamyslet, jestli vám všechny ty dodatečné pojistky k něčemu budou. Možná pak ušetříte pár stovek na povinném ručení, ale na životním, úrazovém, majetkovém a buhví jakém zaplatíte navíc tisíce..a k ničemu vám třeba nebudou..
  5. Spáchejte aspoň jednu, lépe více nehod každý rok…tak se zajisté dopracujete k tomu nejdražšímu povinnému ručení v republice.
  6. Na ulici si vzpomenete, že potřebujete povinné ručení. Místo toho, abyste si sedli pohodlně do křesla, provedli si srovnání povinného ručení pěkně v klidu, tak vlezete do první pojišťovny na kterou na ulici narazíte. Věřte, že po její návštěvě vám bude chybět v peněžence pěkných pár tisíc, neboť zkušení obchodníci vám prodají snad celou pojišťovnu se všema pojistkama co mají.. Ukecají vás.
  7. Tím, že nebudete dělat srovnání cen povinného ručení v naší kalkulačce
Říká se můj dům, můj hrad. Kromě informací o pojištění nemovitosti  si můžete najít mnoho informací i o dalším populárním pojištění a to pojištění vozidel - povinném ručení. Povinné ručení
POVINNÉ RUČENÍ SROVNÁNÍ