Proč provádět srovnání povinného ručení?

Protože základní sazby povinného ručení se pravidelně zdražují s odvoláním na inflaci a nutné výdaje pojišťoven je třeba neustále ceny povinného ručení srovnávat. Cena povinného ručení naroste za rok až cca o deset procent. Naproti tomu však začali pojišťovny povinné ručení a řidiče dělit podle mnoha různých hledisek a tak inzerují ty výhodnější možnosti oproti konkurenci. Vytvářejí dojem o tom, že ta jejich pojišťovna je nejvýhodnější.

Řidič může na povinném ručení ušetřit i více než 60% z ceny povinného ručení. Jak se v tom vyznat a najít takové nejlevnější povinné ručení?! Protože existuje více než 10 pojišťoven na trhu s mnoha variantami produktu povinné ručení, jednoduchou matematikou zjistíme, že jeden individuální klient má k dispozici na výběr z desítek tisíc kombinací a variant povinného ručení ze kterých si může vybrat. To je ohromující výsledek. Zkuste z té nabídky povinného ručení vybrat to nejlevnější povinné ručení pro vás!

Normální člověk to bez solidní kalkulačky povinného ručení nezvládne! Proto máme k dispozici on-line kalkulačky povinného ručení na webovém rozhraní, kde si po zadání základních jednoduchých údajů, které obsahuje velký technický průkaz motorového vozidla a váš osobní průkaze, můžete vybrat z několika variant nabídek povinného ručení od různých pojišťoven opravdu to co je v daném čase optimální.

Říká se můj dům, můj hrad. Kromě informací o pojištění nemovitosti  si můžete najít mnoho informací i o dalším populárním pojištění a to pojištění vozidel - povinném ručení. Povinné ručení
POVINNÉ RUČENÍ SROVNÁNÍ